Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel a petícióval...

Szerintetek ezzel a petícióval el tudják majd érni, hogy megint csak írásbeli érettségi legyen?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 25. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
nem
2022. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2022. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a petíciók csak nektek jók, másnak nincs előnye belőle.

Az elmúlt években sem azért maradt el a szóbeli, mert az orruk alá lett dugva egy pár ezres "aláírt" szavazat, hanem mert a szakemberek (pl tantestületi bizottság) így döntött.

Nagyon szívesen aláírom én is, ha szeretnéd, de ez a vizsgák elött 1 hónappal lesz végleges.

2022. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Ezek a petíciók nevetségesek. Ha írok egy petíciót, hogy többé soha ne kelljen adót fizetnem és aláírja 1 millió ember akkor szerinted nem kell adót fizetni?


Nem egy petíció alapján döntik majd el, hogy lesz e szóbeli vagy sem.


Őszintén megmondom, hogy ebben a tanévben voltam foci meccsen és kézimeccsen, szalagavatón, koncerteken, elutaztam síelni, plázáztam, moziztam és járok hetente bulizni. Ezek után pont a szóbeli érettségit fogják eltörölni?

2022. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
mondjuk a nyelvvizsga amnesztia bejött, kérdés most mi lesz azzal is, sztetek?
2022. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aláírtam nektek én is de kétlem, hogy súlya van.


Tavalyiaknak azért lett eltörölve, mert az előzőeknek is el volt, ráadásul tavaly többet is tanultak digitális keretek között, emiatt pedig végképp így volt ideális és igazságos.


Ti valószínűleg végig jártok így nem fogják szükségét érezni.

2022. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
akkor légyszi az amnesztiást is írd alá :D Egyébként én is aláírtam már a legelején, kicsit hasonlónak érzem az esetet, csak ti középiskolások vagytok, léptek át az egyetemre, mi meg egyetemisták, ki az életbe, munkába.. Ugyanúgy távoktatás, meg minden..
2022. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Linkeld be az amnesztiást és aláírom.
2022. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
[link] köszönöm❤
2022. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
lehetséges sztem
2022. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!