Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dietetika alapszak, levelezőn...

Dietetika alapszak, levelezőn mennyire nehéz? Munka mellett lehet vállalni?

Figyelt kérdés
Semmelweis Egyetemen néztem elsősorban, levelezőn szeretném, mint második alapszak, viszont nem tudom mennyire engedi az órarend mellette a munkát vagy ki hogyan oldja meg. Esetleg más egyetemről tapasztalat?

2022. jan. 27. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szakként olyan nehéz mint nappalin. Havonta 1 hét a kozultáció plusz vizsga időszaoko.
2022. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És nappalin milyen nehéz?:) Tudom,hogy az alapok,mint az anatómia nem könnyű,de ezek után élvezhető szak? Érdekel nagyon,de tudom,hogy sokszor tanulni másabb és nem mindig az,amire számít az ember.

Köszönöm a válaszod!

2022. jan. 28. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
MInden éven van olyan ami nehéz. De ha ezt akarod élvezhető. A pletykákkal llntétben nem büfé szak
2022. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem is érdekelne, ez érdekelne a legjobban. Mást most nem tudok elképzelni.
2022. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Állandóan Neal Barnard, Dean Ornish előadásait nézem, és teljesen megreformáltam az itthoni konyhát.
2022. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen tárgyat érdemes előre erősíteni?
2022. jan. 29. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok bennfentes, de gondolom kémia, és biológia? Kémiából anno csináltam egy emeltet, bár annyira nem lett jó, mint amennyire meg tudtam volna írni, figyelmetlenségek miatt. De sokkal könnyebb lesz így felelevenítenem az anyagot, mert már egyszer megtanultam. Bioszból 0 a tudásom, de azt is meg lehet oldani, csak tanulni kell. És gondolom van egy kis matek is, a kutatások, statisztika miatt, de remélhetőleg nem kell húde zseninek lenni.
2022. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De ahogy néztem, elég egy emelt is. Legalábbis úgy emlékszem. Inkább csinálnék mégegyet, és akkor bioszból, mert félek hogy túl kevés lenne a pontszámom, meg ártani nem árt.
2022. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
2022. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Mennyire éhenhalós szakma?
2022. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!