Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói jogviszony megszünte...

Hallgatói jogviszony megszüntetése esetén hogy van a fizetés?

Figyelt kérdés

Mennyit kell visszafizetni, az összes félévet, vagy az összes félév felét? (Mindkettőt hallottam már)

Hallgatói jogviszonyomat megszüntetem és rögtön jön is a csekk van 30 napom fizetni vagy hogy van ez?

Reszletfizetést hol, hogyan lehet kérelmezni? Munkavisziny beszámítását hol hogyan kell kérelmezni?

Egyáltalan hol tudom ezeket megkérdezni?


2022. jan. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
oktatás.hu
2022. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Fugg attol,hogy hany aktiv feleved volt,es unblokk a kepzesed hany feleves. Ha sok aktiv feleved volt,vagy tovabb tanulsz masik felsooktatasi intezmenyben,vagy alairsz valamit,hogy nem tudom mennyi ideig magyarorszagon dolgozol. (Talan annyi ideig,ahany aktiv feleved volt,vagy annak a 2x-ese,nem tudom...) Viszont en meg senkivel nem talalkoztam akinek tenylegesen fizetnie kellett volna. Ferjemnek 5 aktiv feleve volt egy egyebkent 7 feleves szakon,amit mondjuk 2 egyetemen szedett ossze (ua volt a szak,csak atjelentkezett), de nem fejezte be. Ez mar 3 eve lassan,hogy ott hagyta,es mai napig semmilyen papirt,szerzodest,fizetesi kotelezettseget nem kaptunk.
2022. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Te aztán jól megírtad a nagy semmit. Sokat segítettél neki.
2022. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eloszor leirtam,amit interneten talalni. Aztan a mi sajat tapasztalatunkat vele. Gondolom elobb-utobb ugyis utanajar az egyetemen,de nem kell be***ni.
2022. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!