Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem megy a...

Mit tegyek ha nem megy a kocka rajzolás? (Többi alul)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne megtanuljam de valahogy nem érzek rá. Már megnéztem róla egy csomó videót meg mindent de így se megy. Mit tegyek?

2022. jan. 31. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Próbáltad négyzetrácsos füzetben?

Szerintem inkább ott kellene kezdeni a gyakorlást.


Nem tudom, hogy ezt a megoldást láttad-e, de egy négyzetrácsos füzetben 4 négyzetet kiemelsz majd csúsztatva kiemelsz még egyet,úgy, hogy egy sort fel vagy le, és egy négyzetet csúsztatsz balra vagy jobbra.

Majd a 3 hátsó kilátszódó csúcsot összekötöd, az első párjaival.

2022. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Térben kell látni. Próbáld a videók után csinálni. Ehhez meg kell tanulni a perspektivákat is. Ha ezt tudod és jól érzékeled a 3D-s teret akkor fog menni a rajzolás.
2022. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a rajztanárom tanitott egy hasznos dolgot perspektíváknál: ha azt szeretnéd lerajzolni amit latsz pl egy dobpkockat, akkor a ceruzaddal nezd meg (az egyik szemed becsukva) hogy milyen szögben állnak az élei a szemedhez viszonyítva. Ezt a dőlést kell lerajzolni a papírra. Az arányokat meg szemre.sok sikert!!!
2022. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon sokat segített!☺️
2022. febr. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!