Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova fordulhatnék a tanulási...

Hova fordulhatnék a tanulási nehézségemmel?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon nehezen ment a tanulás az iskolás éveiben, tanulási nehézségek miatt (diszlexia diszgráfia diszkalkulia)

Kín szenvedés volt számomra a tanulás, sosem tudtam elérni semmiből sem kimagasló eredményt. Ezért rosz tapasztalataim vannak a tanulás terén. Viszont kinéztem egy szakirányt ahová tanuláson keresztűl vezet az út, és szívesen csinálnám, viszont tanulni kell, ráadásul elég nehéz amit én szeretnék majdhogynem a nulláról. Szóval a lényeg, meg szeretnék tanulni tanulni. Tudni szeretném hogy nekem milyen tanulási technika válik be, mert ha csak ezen múlna.. Hogy tudjam a dolgokat.. És könnyebben tudnám elsajátítani az anyagot. Úgy gondolom hogy a tanulás fejlesztene is. Van e olyan "szakember" gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus aki 31 éves felnőtt emberrel is foglalkozna? Vagy legalábbis segítene engem rávezetni a tanulásra. Az tényleg nagy könnyebbség lenne számomra


2022. febr. 9. 16:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!