Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok segíteni? Tanulási...

Tudnátok segíteni? Tanulási és egyéb nehézségem van pedig felnőtt vagyok-

Figyelt kérdés

Egész iskolai rendszert végig küszködtem, mert soha nem tudtam úgy visszaadni a tudást ahogy elvárták volna.

Most is vannak olyan dolgok amit mások simán megcsinálnak de nekem vmi miatt nem megy.

Sokkal kevesebbet tudok megmutatni mint ami vagyok.

Pedig csak meg kéne találnom azt a módszer amivel én is meg tudom tanulni vagy csinálni a dolgokat

Szeretném már végre megtudni miben vagyok jó

TUDNátok ajánlani vmi KÉPESSÉGFELMÉRŐ helyet vagy valami irományt.

Asszem diszlexiás is lehetek :(



#diszlexia-képesség-képeségfelmérés
2012. nov. 8. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az írásod, fogalmazásod jó. Miből gondolod, hogy diszlexiás vagy? Nem tudsz jól olvasni? Van munkád? Dolgozol? Konkrétan mi az, amit nem tudsz véghezvinni, megtenni? Milyen kudarcok érnek konkrétan?
2012. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bizonytalanul olvasok.

nyelvtanulás nem igazán megy

a magyar érettségimet hihetetlenül elrontottam mert nem sikerült a szövegértésem pedig magyar vagyok,

nem jó a helyesírásom.

Mindenhez több idő kell.

Soha nem tudtam úgy visszaadni a tudást ahogy az kellett volna, ezét is vagyok költégtérítéses egyetemen.

Valami fejlesztő programokra kéne járnom amitől hatékonyabb lehetnék :P

2012. nov. 8. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egyetemre kell járnod? Valami művészetben nem vagy jó? Festés, zene...? Vagy egy tanítóképző jól kifejlesztene. Amit kérdezel, hogy képességfejlesztő, arra nem tudok válaszolni, de ha beírod a gugliba, biztos találsz valamit.
2012. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kerestem de csak gyerekeknek van fejlesztés.

szeretem a művészetet de nem vagyok jó bennük

2012. nov. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!