Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covidtól állandó hányingerem...

A covidtól állandó hányingerem és nyelési nehézségem van, van valami ami erre bevált?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Már meggyógyultál vagy még beteg vagy?Azért kérdezem mert én novemberben voltam covidos,és hányinger,hányás is járt a betegséggel.És sajnos a hányinger mai napig kísért.Van amikor napokig semmi bajom van amikor még naponta rám tör a hányinger és van hogy muszáj vagyok be venni egy cerucal tablettát.Te szedsz valamit hányinger ellen?Mész ezzel a panasszal dokihoz?Én már azon gondolkodtam, hogy lehet meg kellene említeni a házi orvosomnak.
2022. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most vagyok covidos
2022. jan. 11. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem,akkor ha mázlid van elmúlik pár nap múlva.
2022. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként egyél könnyű ételeket.Igyál gyömbéres vizet,én csináltam mézből, citromból és gyömbérből,ezt leturmixoltam és egy befőttes üvegbe tettem,ezt szoktam vízbe tenni,nekem van amikor segít,szinte csak azt iszom és finom is.A B6 vitamint is ki lehet próbálni bár nekem nem segít.Ha nagyon muszáj akkor cerucalt szedek,az mindig segít.Jah és a friss levegő is segíthet.
2022. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis kóla segített. De csak pár napig volt hányingerem.
2022. jan. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!