Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment vagy élelmiszermérnök?

Figyelt kérdés

Mindegyik érdekelne de nem tudom, hogy melyikkel járnék jobban a későbbiekben. Melyikkel lennének jobb lehetőségeim majd munka terén?

Rosszindulatú válaszolókból köszönöm de nem kérek!


2022. febr. 11. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
GM.
2022. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Agrar, élelmiszer és epitoipart én mèrnokkent elkerülném, kevésbé jók. A gazdasági irany ezeknél jobb lehet,habar lehet, hogy egy picit erősebb gazdasági szakot választanék pp: penzugy ês szamvitelt.
2022. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gazdmen
2022. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Gazdálkodás és menedzsmentre rengetegen mennek, minek ennyi? Élelmiszermérnök értelmesebb szerintem.
2022. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Élelmiszermérnökire jártam. Tévedés, hogy megéri. NE csináld!


A másik szakról nincs infóm, de erről igen, és ezt nem ajánlom.

2022. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy az élelmiszermérnök miért nem jó?
2022. febr. 11. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy mekkora meló elvégezni (matek-fizika-kémia-biosz szinte minden szinten, plusz mérnöki dolgok), és utána meg a legszarabbul kereső mérnökök között listáznak, hááát... többek között ezért sem jó.
2022. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azert nem jó, mert sokak fejében létezik valami misztikus kèrnöki fizetés amit szerintük minden mérnök megkap, pedig lehet környezetmérnökösködni kezdőként havi 150ert vagy villakosmérnökként szintén kezdőként 300-350ért is. Gépész, mechatrós, villamos és IT-s mérnökök azok akik keresettek ès jól keresnek. Ezek a húzó iparágak. Többi erősen változó.
2022. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak akkor válaszd az élelmiszermérnökit ha erős vagy kémiából és fizikából. Elég sokan lemorzsolódnak az elején. De szerintem jobb és érdekesebb mint a gazdasági képzés. Minek ennyi közgazdász?
2022. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!