Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt angol vagy emelt magyar?...

Emelt angol vagy emelt magyar? Melyik az egyszerűbb?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Emelt angol, egyértelműen. Mondom ezt angol-magyar szakos tanárként :D Én is angolból emelteztem anno.
2022. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mármint a vizsgázótól. Valakinek nulla nyelvérzéke van, míg más úgy issza magába a tudást, mint szivacs a vizet. Magyarhoz szintén kell egy kis ráérzés.

Azt javaslom, hogy próbálj az alapján dönteni, hogy melyik érdekel jobban, melyiket szereted jobban, mert általában amit az ember szeret, abban jó is. Esetleg régebbi feladatsorokat is megnézhetsz és letesztelheted, hogy melyik sikerül jobban, melyik szimpatikusabb.

Sok sikert az érettségihez!

2022. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az angol a könnyebb. Nyilván ha nem vagy teljesen nyelvi antitalentum. De kiszámíthatóbb. Magyarból annyira lutri, hogy mit fognak kérdezni, a nyelvre könnyebb készülni.
2022. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!