Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez tényleg felveti a fegyelmi...

Ez tényleg felveti a fegyelmi vétség lehetőségét?

Figyelt kérdés

Nálunk online kezdődött a félév az egyetemen,Teams-en keresztül volt ma egy órám, de munka miatt csak úgy tudtam bejelentkezni, hogy hallottam az órát, de ha felszólítottak nem tudtam válaszolni, mert mások is voltak körülöttem (boltban dolgozom). Visszagondolva nyilván írhattam volna a tanárnak,de ez eszembe se jutott akkor, ezzel kapcsolatban nem kérek válaszokat. Ha lenne lehetőség nyilván másképp csinálnám, meg hát utólag már könnyű okosnak lenni. Nemrég kaptam egy e-mailt a tanáromtól, miszerint ez nemcsak egy egyszerű hiányzás volt, hanem a fegyelmi vétség lehetőségét is felveti, de nem viszi tovább az ügyet, hanem csak engem figyelmeztet és reméli, hogy nem lesz több ilyen.


Ez tényleg ilyen komoly "bűn" volt? Az kar oldalán kerestem, de nem találtam ezzel kapcsolatban információt.


2022. febr. 17. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Akkor gondolom azzal vádolt, hogy nem is vettél részt az órán csak bejelentkeztél. Szerintem jogosan ideges a tanár, de ez azért nem fegyelmi vétség, csak fenyegetőzik.
2022. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a lényege az volt, de közben igyekeztem a különböző feladatokat megoldani és vissza is küldeni, de ez nem volt 100%-os.Persze ezt én is megértem, a helyében valószínűleg én is az lettem volna, tényleg szólnom kellett volna az elején, hogy mi a helyzet, de bíztam benne, hogy nem lesznek majd sokan a boltban, vagy esetleg fel sem szólít. De azért ezt a fegyelmi vétséget kicsit erősnek éreztem..
2022. febr. 17. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy fegyelmi vétség. A részvétel sok helyen nem kötelező, de ha még az is, akkor is max egy bukást jelent, vagy nem mehetsz vizsgázni legrosszabb esetben. De hogy még fegyelmi.... Tanulmányi osztálynak kisebb baja is nagyobb annál, hogy hallgatók ellen eszközöljenek fegyelmi eljárást, csak mert az nem vesz részt egy előadáson, vagy csak bejelentkezik. A tanárnak meg lehetne egy kicsit több élete is ennél, hogy ilyeneket írogasson. Normális emberek max megjegyzik a neved és nem jó értelemben, de legrosszabb esetben is max nem adják meg emiatt az aláírást. De nem fenyegetőznek e-mailben.
2022. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh örülök, hogy nem csak szerintem volt ez túlzás😅 Ami nekem még fura volt az az, hogy a következő ilyen órán, mikor én már rendesen részt tudtam rajta venni, akkor is volt olyan, aki csak be volt jelentkezve, de nem válaszolt mikor felszólították, de ők nem kaptak ilyen emailt...
2022. márc. 1. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert éppen más diákok övénél nem unalmasabb életét boldogította, úgyhogy erre akkor már gondolom nem maradt ideje.
2022. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!