Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem fizetném ki az...

Gáz ha nem fizetném ki az egyik jegyzetet amit lefényeltettem, mert utólag derült ki hogy majd 10 ezer Forint? Rendes tankönyvért sem adnék ennyit, nem hogy fénymásolatért.

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Gáz, de az is az hogy nem mondták meg előre hogy mennyibe fog kerülni. Szerintem más is lesz, aki nem veszi meg.
2022. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak lestem.... a többit elviszem mert kell a zh-hoz, de majd 10 ezret nem vagyok hajlandó adni egy fénymásolatért. Igen, én is azt hiányoltam, hogy nem csinált a nő egy kalkulációt előre, hogy elfogadom-e hogy ennyi lesz. Már akkor szóltam volna, hogy ennyiért biztos nem kell.
2022. febr. 19. 08:15
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha megrendelted a szolgáltatást, akkor ki kell fizetned. Mi nem világos ezen?
2022. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mi nem világos? Neked nem esne jól, ha előtte tájékoztatnának, hogy figyelj xy Forintba fog kerülni, kell így is? Mindenhol végeznek egy kalkulációt előtte, pont ezt kivédve, hogy elszörnyülködik az ember lánya hogy ennyibe kerül, mert nem költhet ennyit hülye fénymásolatokra és végül nem kéri!
2022. febr. 19. 08:54
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Neked kellett volna megkérdezni előre, nem neki mondani. Igen, gáz lenne ha nem fizetnéd ki
2022. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Ha nem tudom előre, mennyibe kerül a szolgáltatás, akkor talán megkérdezem. Ez így a saját hülyeséged.
2022. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

"Végül nem kéri"


De már kérted! És ők teljesítették a szerződés rájuk eső részét, most rajtad a sor. Akkor is fizetned kell, ha nem veszed át a megrendelt jegyzetet.


Neked hogy esne, ha lenne egy fénymásoló kisvállalkozásod, és miután egy ügyfél rendelt egy nagy munkát, és te megcsináltad, ezek után nem akarná kifizetni?


Egyébként jegyzeteket fénymásoltatni szerzői jogi törvénybe ütközik, szóval még más büntetőjogi kérdés is van itt, nem csak az, hogy nem akarod kifizetni az elvégzett munkát.

2022. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez kb. olyan mintha beülnél egy étterembe, rendelnél valami kedvedre valót, anélkül hogy megnéznéd az árakat, majd amikor a szakács elkészül vele lemondanád, mert rájöttél hogy drága.Vagy kihívnál egy szobafestőt és anélkül kifestetnéd a lakást hogy megkérdeznéd mennyi lesz az ára. Aztán mikor kész és mondja az árat, nem fizetsz mert drága.

Normális ember nem rendel meg valamit anélkül hogy tisztázná az árát.

2022. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Gondolom tudtad, hogy hány oldalas a fénymásolandó jegyzet és a fénymásolási árral is tisztában voltál. Nem értem mi a problémád. Nem számoltál utána és így jártál.
2022. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Gáz.


Add vissza a jegyzetet.

2022. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!