Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy készüljek fel a Káán...

Hogy készüljek fel a Káán Károly természettudomány versenyre?

Figyelt kérdés

Valamiért én se tudom miért jelenkeztem a versenyre. Elkell olvasnom a egész természettudomány tankönyvünket(144 oldal) Káán Károly életét, természet búvár című lap 2021 3-4-5-6 és a 2022 1-et. És még a Bükki Nemzeti Park és a Őrségi Nemzeti Park alapvető ismereteit is. Jövőhét után pénteken lesz a verseny de közben még jövőhéten 5 dogát is fogunk írni és nem tudom hogy olvassak el ennyi idő alatt.

Valakinek valami ötlet?


2022. febr. 19. 13:25
 1/3 anonim válasza:
76%
Napi tíz oldalt nem tudsz elolvasni?
2022. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eltudnék olvasni de közben más tanulni valóim is vannak és nem napi tíz hanem napi 40 oldalt kéne elolvasnom és meg is kéne jegyeznem
2022. febr. 19. 22:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Léci valaki segítsen
2022. febr. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!