Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rossz ceruzafogásnak felnőtt...

Rossz ceruzafogásnak felnőtt korban lehet még valami következmémye, ha eddig nem volt, csak most tűnt fel valakinek, hogy eddig sem "szabályosan" fogta?

Figyelt kérdés
Gyöngy betűk, olvasható írás, 0 fájdalom, semmilyen tanulási zavar nincs.
2022. márc. 19. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Valszeg akkor mást se fog szabályosan csinálni, bűnöző lesz belőle vagy pedig a Batman....
2022. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne???
2022. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam nem volt. Kb. 4 éves korom óta "nemnormálisan" fogom a ceruzát, tollat, 5 évesen már írtam, most 31 vagyok és soha semmilyen hátrányát nem tapasztalta, azon kívül, hogy a puha grafittal való rajzoláskor összekenem a kisujjam külső részét.
2022. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem semmilyen következménye nem lesz, maximum annyi, hogy furcsán néznek rá, hogy hogyan fogja a ceruzát.
2022. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!