Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kodolányi János Egyetemen...

Kodolányi János Egyetemen távoktatásáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Történelmet szeretnék tanulni itt és láttam, hogy van távoktatásos forma, nekem ez lenne a legjobb munka mellett.
2022. márc. 20. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet csinálni

Turizmus szakon diplomáztam távoktatáson, minden segítséget megadtak a felkészüléshez, a legjobb tanároktól tanulhattunk, adtak jegyzetet, időnként konzultáltunk velük. Magad osztod be az időd a tanulásra, de teljesen nem engedik el a kezed, mindig van valami kis feladat, tennivaló


A vizsgák, a szakdolgozat, az államvizsga minden tekintetben megegyezik a nappali / levelező tagozatos követelménnyel

(Nyelvvizsga darabszám és szint, határidő, formai követelmény, tudásszint, van védés, A és B tétel, ugyanazt kell tudni, ugyanabból kell számot adni, ugyanúgy kell gyakorlati idő, minden. Csak nem kell a suliba minden nap bejárni)

2022. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az évközi számonkérések hogy voltak?

Én gazdálkodási és menedzsmenten gondolkozok itt, a matek mennyire kemény?

(ha jól tudom a legtöbb matekos tárgy egyezik a turizmussal is)

2022. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok éve diplomáztam, akkor úgy nézett ki egy félév, hogy azt hiszem 2 online konzultáció és egy személyes óraadás volt, ahol feladatokat oldottunk meg, levezették a számolásokat, elméleti részt ha volt. Egy beadandó feladatot kaptunk amit osztályoztak, és vizsgaidőszakban vizsgára jelentkeztünk.

Nem könnyű, pláne ha a matek annyira nem megy. Bevallom, buktam 1-2 vizsgát elsőre, aztán kicsit ráfeküdtem, volt hogy tanárhoz is jártam, és valahogy összejött a 2-es vagy akár jobb érdemjegy is…

Első év a keményebb, én úgy mondom ez a szűrő, itt van jobban gazd.matek, statisztika, mikro/makroökonomia, tanulósabb tárgyak amit vagy megugrasz vagy feladod az egészet. Mi is többen kezdtük, volt akit a munkahelye fizetett be.

Itt is kell tanulni, nem ingyen adják, hiába fizetős és távoktatás (sokan azt gondolják csak buli az egész)

2022. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!