Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem sokára emelt informatika...

Nem sokára emelt informatika szóbelim lesz, és kíváncsi vagyok, hogy hogyan is zajlik ez pontosan? egyedül készülök rá, így nincs tanár akinél rákérdezhetnék

Figyelt kérdés
aki már emelt szobelizet belőle szívesen várok tapasztalatokat esetleges tanuláshoz tippet kissé lemaradtam vele.

2022. márc. 23. 14:58
 1/4 A kérdező kommentje:
u.i. a tétel húzás hogy működik mennyi tartozik egy tételbe?
2022. márc. 23. 15:00
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Húha.. ha a mennyi tartozik 1 tételbe résznél tartasz, akkor az bukta lesz idén, van 2 hónapod és vagy 150 tétel ami előfordulhat! Emelten én majdnem fél órát folyamatosan beszéltem matekból és bizony közbevágtak sokat kereszt kérdésekkel! Vagy 4x ugyanazt felrajzoltam, mert azt hitték csak bemagoltam és meg tudnak fogni. Tök idegen suliban volt és ellenszenvesek is voltak, mert ugye ismerik egymást régről a tanárok és rivalizálnak az iskolák is.. :(
2022. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

félre értesz, Nagy Márk Informatika érettségi könyve alapján tanulok, és jegyzetelek.

A kérdésem az hogy pl.

1.1 a kommunikáció és ami felvan sorolva utána b( követelményekben) az egy tételnek számít? és így tovább 1.2 utána 2.1 stb..

2022. márc. 24. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Altételeket húzol ki pl a kommunikáción belül. De ilyenkor is elején beszélsz egy picit arról, amit húztál, aztán ha nagyon nem megy, akkor elkezdesz beszélni más, ugyan abba a témakörbe tartozó témákról.
2022. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!