Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan egyetem ami testi fogyatékos osztály van?

Figyelt kérdés

mert hogy szeretnék tovább tanulni,és sokat gondolkoztam hogy hova menjek.

De ahogy ki ismerve sok az bunkó senkiházi,és az a kérdésem nhogy egyetem ami tuti hogy olyan osztályban kerülök ahol végtag-vagy mozgássérülteket tanítanak,vagy fogyatékkosat nem ítélik el?



#fogyaték,fogyatékkal élő,fogyatékos,testi fogyatékos,mozgássérült,egyetem,tovább tanulás,tanulás #elfogadás,elítélés,ítélet
2022. márc. 23. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen nincsenek osztályok. Egy szakon belül évfolyamok vannak. Egyetemre felnőtt emberek járnak, nem jellemző ez a magatartás, amit vízionálsz. Nálunk is volt pl. vak hallgató és ha kellett, volt segítsége olyan dolgokban, mint épületek között közlekedés.
2022. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1

Jó,úgy mondtva évfolyam (bocs,elírÁS)

2022. márc. 23. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam az egyetemeken ahova járok/jártam tolószékeseket, sántát, vakot, de én nem láttam ezt a magatartást. Sőt inkább mindenkivel kedvesek voltak.
2022. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs, itt nincsenek fix osztályok, azokkal leszel egy órán, akik szintén akkorra vették fel, szóval nem is feltétlenül mindig ugyanazok lesznek ott. Kivétel, ha olyan szakra mész, ahol kevesen vannak és nincs több időpont meghirdetve.

De ez egyetem, nem olyan, mint a középiskola ebből a szempontból se, nem fognak miatta se elítélni, se piszkálni. Oké, hülyék mindig vannak, de nem ez lesz a jellemző, ezt elhiheted. Ha esélyt se akarsz neki adni, akkor marad a levelező vagy a távoktatás.

2022. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
"Sok bunkó senkiházi". Azért ez rólad is sokat elmond...
2022. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

Mert azért az a igazság,hogy sok az bunkó senkiházi aki szereti az fogyatékkal élőket b@..gatni

És nem engem szidják mert ez a igazság

2022. márc. 24. 10:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Szidjál*
2022. márc. 24. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szidtalak, csak jeleztem, hogy azért szebben is kifejezhetnéd magad. Most is teljen idegben vagy... Egyébként senkit nem fog zavarni,hogy bármiféle fogyatékkal élsz,az itt mutatott stílusod viszont esélyesen.
2022. márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

Jó, nyilván kétértelmű volt amit írtál.

Mert alapjából véve ideges fajtájú vagyok,és szerinted miért is?:D

(Kettőt tippelhetsz hogy miért)

2022. márc. 25. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!