Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lehet Magyarországon...

Miért lehet Magyarországon sztár valakiből azért, mert testi fogyatékos? Mosolyka Fanny, Krizbai Teca és társai

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Csak nem irigykedsz? Komolyan, mitől másabbak ők, mint bárki más, vagy mondjuk az agyatlan h..lyék VV-s gyülekezete? Ha ők lehetnek sztárok, akkor az általad említetteknek is van joguk.


Ők is emberek, nekik is lehet lehetőségük arra, hogy híresek legyenek.

2021. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert van olyan, hogy a "nem normálisokat" elítélik, van olyan, hogy felhipeolják őket. Na ők pont ilyenek.

És 1-es! Ők nem azért lettel "sztárok", mert bárkiből lehet, hanem mert mások. És mint mondtam, sokszor elitélik őket, van amikor pedig teljesen az ellenkezője.

2021. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fannyról kevesebbet tudok, mert az én témám inkább a látássérülés. Magam is érintett vagyok.

Tecánál egyértelműen a sajnálatra építettek a műsor készítői. Ezt hangsúlyozták a béna öltözködésével, a rettenetes frizuráival és a sminktelen arcával. Olyan tipikus vakot csináltak belőle, tehát ha ránéztél, nem az jutott róla eszedbe, hogy na, de jó hangja van, hanem az hogy, jaj szegény.

Ezzel szemben ott volt a másik csatornán az Agárdi Szilvi, mindig csinosan öltöztetve, sminkelve. Az a lány azóta is modellkedik, és ha az ember megnézi a fotóját, nem a vakság lesz az első dolog, ami eszébe jut róla, hanem az, hogy milyen csinos.

Szóval ez nagyban függ attól, hogy az adott személy, vagy a mögötte álló emberek, mint akarnak a fókuszba tenni. Magát a fogyatékosságot, és ezzel akarják úgymond a brandjét kiépíteni, vagy a fogyatékosság csak mint mellékes adalék szerepel.

2021. márc. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

A baj nem azzal van hogy felkapják őket mert vannak akik nagyon is tehetségesek

Viszont azt már inkább tartom bajnak hogy egy idő után egyik pillanatra elfelejtik őket mivel sok velük a "probléma"

Utaztatás a színpadra felkisérés sok ilyen dolog okozott problémát egy egy rendezvényen ahol dolgoztam

Ami elég szomorú

Arról nem is beszélve hogy sokszor a család is lehuzza őket😔

2021. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!