Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Befolyásolja a jegyeim az életem?

Befolyásolja a jegyeim az életem?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimibe járok, utolsó előtti évben vagyok, 3,8 az átlagom, a szakmai tantárgyakból 4-5 vagyok, töri, földrajz, szintén 4, a matek,irodalom és nyelvtan,angol 3as, matekból mindig ilyen voltam ahogy angolból is, a nyelvtan pedig csak a rosszúl tanító tanár miatt van de ez mellékes,a kérdésem az hogy mennyire befolyásolják ezek a jegyeim azt hogy én hova mehetek dolgozni?.


17/L


2022. márc. 31. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben a jegyeid és az érettségi jegyeid is, hogy ezektől függ, hogy bejutsz-e egyetemre és arra a szakra akit kiválasztasz. Ha nem tanulsz tovább egy érettségivel elég nehéz ma már normális munkát találni.
2022. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Tudatosan kell élni. Nyilván nem lehet mindenből kitűnőnek lenni, vagy lehet, de akkor búcsút mondhatsz életed legszebb éveinek.

Tudnod kell milyen irányba szeretnél tovább tanulni és oda mennyi a ponthatár. Szerintem egyszerűbb a 2 érettségi tárgyra rágyúrni és megírni jól, mint, hogy az összesre egyszerre. Tehát most igazából nem számít, hogy milyen jegyet kapsz, a lényeg, hogy az érettségit kell majd úgy megírni, hogy felvegyenek.

2022. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnèk egyetemre menni, pluszba csak OKJ képzést végzek el.
2022. ápr. 1. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Melós lesz?

Igen főnök úr máris.

Monoton , egész nap pár egyszerű munkafolyamat ismétlése amit majdnem egy majom is meg tudna csinálni.

Értelmetlen pletykáldkodás a kiégett kollégákkal.


Komoly

2022. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!