Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anorexiásként hogyan éled meg...

Anorexiásként hogyan éled meg az iskolát, befolyásol e valamiben?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nagyonis befolyásol. Az ebédszüneteket egyedül töltöm a könyvtárban, nehezemre esik figyelni az órákon. Tesi órán komoly erőfeszítésembe telik még a laza körben futás is. A büfét és az ott klikkesedő többieket nagy ívben kerülöm. Az udvaron van egy zugom, ahová el szoktam bújni olvasni. Nem nagyon vannak barátaim, mert velem nem lehet "menő" dolgokat csinálni. Viszont zongorázom már kis korom óta, és ez egy olyan világ, a zene, ami csak az enyém.
2021. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen mértékben befolyásol...Kitartást kívánok, tudd, hogy te erősebb vagy, mint ez a fránya betegség!
2021. okt. 20. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

1. azért nem tudsz figyelni és teljesíteni, mert éhezel.


én tavaly 40 kg voltam, kórházba kerültem, kaptam gyógyszereket, azóta sokat híztam.

2021. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Kérdés láttán ez jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=L5Gs-3eXj34


Egyetek rendesen!!

2021. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

1-es

Kitartást. Nem voltam anorexiás viszont én is azt éreztem, hogy nem tartozom oda ahol vagyok, így 1-2 jó pofizáson kívül nem volt semmi. Tudom nem igazán vigasztal, de 4-8 év múlva ha végzel a sulival szerintem sokkal jobb lesz. Megválogathatod a közeged illetve szerintem sokkal mélyebb gondolatai vannak az ilyen embereknek mint akik folyton a "menő" dolgokat csinálják hiszen nekik van idejük magukba szállni és nem csak felszínesen csinálni amit a többi. Bár attól függ, hogy ezt előnynek éled-e meg. Én szívesebben beszélgetek az ilyen "visszafogott" emberekkel mint azokkal akik a klikkek középpontjában voltak/vannak, szóval ne add fel:) Elég nagy merítéssel kevesebb de érdekesebb és tartósabb barátságaid lehetnek:)

2021. okt. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Folyton azon kattogok, hogy mikor és mit egyek. Ezen kívül nem nagyon befolyásol, figyelni ugyanúgy tudok. Bár a testképzavarom sokkal jobban idegesít. Sokat stresszelek miatta, suliban is, hogy vagyon hogy mézek épp ki, mit gondolnak az osztálytársaim.
2021. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!