Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan is lehet bekerülni a...

Hogyan is lehet bekerülni a rendészeti szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
Tehát most vagyok 12.-es, és szeretnék rendőrnek továbbtanulni. Olvastam, hogy február 01-ig lehet beadni a pályázatot. Eddig ok. De mikor hívnak be személyesen? Jelentkezhet-e olyan suliba, aki szinte az ország másik végébe lakik? Tatabányán lakom, és a Miskolciba szeretnék járni, koleszos lennék, vagy albérletben laknék. Tudom, hogy van közelebb is, de rengeteg oka van, hogy miért pont oda szeretnék. Továbbá érdekelne, hogyha netalántán éretségin valamelyik tantárgyam sikertelen lett, akkor hogyan van tovább? Előre is köszi!
2010. szept. 14. 20:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!