Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sok egyetemista dolgozik...

Sok egyetemista dolgozik tanulás mellett minden hétköznap 8 órát?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor hogy lehet bírni?

2022. ápr. 4. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden levelezős teljes munkaidőben dolgozik. Nappalisként a heti 40 órát lehetetlennek tartom, heti 20 az átlagos, bár ez sem minden szakon lehetséges. A heti 30 óra már ritkának számít.
2022. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én nappalit nyomtam, ugyan bejelentve nem voltam 8-ra, de lazán lenyomtam annyit. Jah, nem sok életem volt egyetem alatt.
2022. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nappalisoknál nem igazán gyakori. Online oktatás alatt volt, hogy 12óráztam nappalisként, de úgy is durva.
2022. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 totolala ***** válasza:
59%

Mechatronikán vagyok, el sem tudom képzelni, hogyan lehet egyetem mellett dolgozni, hacsak nem zseni vagy..

Egy héten 3-4x járok be, és az a 3 nap szabad arra elég, hogy ne vesszek el teljesen a félévben, és egy kicsit tanulgassak év közben is..

Nem tudom, hogyan oldja meg az, aki heti 4-5x bent van a suliban reggeltől estig, a maradék 3 napban pedig dolgozik.

Szerintem egy rendes szakon ezt nem lehet megcsinálni.

2022. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!