Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Hogyan zajlik...

Egyetemisták! Hogyan zajlik egy átlag napotok hétköznap?

Figyelt kérdés
Mennyit tanultok,illetve jártok órákra, mennyit kapcsolódtok ki pl.sport...minden érdekel! Köszi!
2009. okt. 24. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félévente teljesen változó, óráktól és gyakorlatoktól függ. Régen reggeltől estig volt órám, amellett nem sok mindenre maradt időm. Volt, hogy pénteken nem is volt, és már csütörtökön mehettem haza :) Idén végzős vagyok, már csak gyakorlatokra járok be, vagy egész nap otthon vagyok a diplomamunkámmal és a napi kimozdulás az kajavadászatból áll... Pihenés inkább hétvégén, itthon, más környezetben könnyebb kikapcsolódni :) Mindenesetre 1000x jobb, mint a középsuli, kötetlen, és még beteg is lehetek nyugodtan, megoldhatom magamnak, hogy aznap ne legyenek kötelező dolgaim (már).
2009. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elsős vagyok. Reggel hétkor kelek, 8-tól órák, átlag délután 1-ig, vagy fél 3-ig. Aztán vissza a kollégiumba ebédelni. Otthoni finom koszt. Nyami. Délután tanulok kb. 2 órát, aztán elmegyek általában futni, vagy alszok egyet. Aztán estét vagy a barátomnál töltöm, aki ott lakik, ahol én tanulok, vagy a szobatársaimmal filmezünk, kártyázunk, traccspartizunk. És nekem kb. ennyi. Buliba eddig kétszer voltam, de nekem az is sok volt.
2009. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Korán reggel felkelek délelőtt 10 órakor. Délig pizsiben vagyok, közben megreggelizek, és benyomom a gépet. 1 óráig gépezek, aztán ebéd közben megnézem az Esmeraldát a Story TV-n. Kimegyek a kutyát megetetni, majd visszajövök, és este 5ig gépezek. Aztán hazajönnek a szüleim, este 8ig beszélgetünk, majd megfürdök. Megnézem a barátok köztöt, 11ig gépezek, aztán éjfélig nézem az MTV-t, majd alszok.

Suliba nagggyyyyyon ritkán járok. Harmadéves vagyok.

22L

2009. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elsős vagyok.

heti 4szer járok be, 8-tól, van, h fél 5ig bent vagyok. lyukasóráim vannak azért néha. mivel nincsenek tankönyvek, érdemes minden előadásra bejárni jegyzetelni... tanulni csak zh-k előtt szoktam, de most még nem túl megterhelő, amúgy a kismilliónyi kötelező olvasmányt bújom. kikapcsolódásra tengernyi időm van :)

2009. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőtől csütörtökig 8tól van előadásom, átlag délig. Péntek reggel csak egy latin. Délután vannak a gyakorlatok, hétfőn latin, kedden magyar alkotmánytöri, szerdán római jog, egyetemes jogtöri. Hétfőn emellett kórusba járok, kedden zenetöri és zongoraórám van, szerdán táncolok. Tanulni igazából csak rómát és latint kell, ezeket megpróbálom hétvégén és előadások-gyakorlatok közti szünetekben letudni. Buli csütörtökön van.
2009. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritkán vok suliban,Csak hétfőn inkább,többi nap angol,edzés,munka
2009. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!