Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemisták! Milyen programok...

Egyetemisták! Milyen programokat szoktatok szervezni a barátaitokkal az átlag hétköznapokon?

Figyelt kérdés

Mondjuk órák után vagy egy akármilyen átlagos napon, amikor éppen ráértek.

Mi mindig eszünk, de nekem már elegem van belőle. Egyrészt azért, mert sokszor nem is vagyok éhes, nem is kívánok semmit. Szeretnék egészségesebben étkezni és fogyni is, de 90%-ban gyorsétterembe megyünk, hamburger, krumpli, gyros, pizza, tészta, fagyi stb. Valamint mindig van saját kajám is a koliban, amit ki kell dobni, mert nem bírom megenni.

Ezen kívül pedig max. sétálunk vagy leülünk egy parkba beszélgetni és ennyi. Más programot abszolút nem szoktunk szervezni, nem szoktunk mást együtt csinálni és kíváncsi vagyok, hogy másoknál mi a helyzet.


2020. szept. 27. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi iszunk 😂🍺🥂🍷
2020. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is elszoktunk menni kajálni, moziba, parkba, buliba, könyvesboltba na meg inni és van, hogy együtt tanulunk.
2020. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nincsenek barátaim.
2020. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Budapesten laksz? Nekem nincs kajám hét közben, szívesen elfogadnám, amit kidobnál. :)

Mi megyünk szabadulószobába, vagy csak tartunk társasesteket. Vannak kulturális programok is, de ezek ugye egyszer-egyszer.

2020. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már semmit, mert nem járunk órákra a vírushelyzet miatt, de amúgy sokszor mentünk el biliárdozni az egyik helyi kocsmába. Ez főleg az első pár félévben volt, azóta meg összeverődtünk 4-en, kiderült hogy van egy közös hobbink, az autózás. Így vettünk közösen egy autót, azt szerelgetjük, megyünk vele néha csapatni, ilyesmi. Most készült el bele az új motor, még fel kell programozni, aztán megint mehetünk vele lapjával előre. Kajáldába meg ilyen helyekre mi nem jártunk soha, arra nem volt sose pénz (valószínűleg mert mindet a kocsiba locsoltunk).
2020. okt. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmegyünk a legközelebbi áruházba, kajáldákba, átmegyünk egymáshoz koliba, együtt megcsináljuk az aznapra adott feladatokat, tanulóköröket csinálunk, kiírjuk közös szakcsopiba, hogy aki akar csatlakozni az jöjjön xy helyre. Sulihoz közeli parkba elbeszélgetünk, lógunk stb.
2020. okt. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
DnDzni szoktunk péntek esténként, hétköznap órák után ritkán megyünk bárhova is, általában mindenki fáradt már.
2020. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!