Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisgyermeknevelő gyakorlati...

Kisgyermeknevelő gyakorlati vizsga?

Figyelt kérdés

Akik elvégezték a szakmát, hogy volt a vizsga?

Nálunk most kitalálták, hogy szinte ismeretlen gyerekekkel fogunk vizsgázni. Nem ott, ahol a gyakorlatot teljesítettük.


Akik szintén így voltak, vizsgánál együttműködőek tudtak lenni a gyerkőcök, volt valami gond?


Szívesen meghallgatok bármit a gyakorlati vizsgával kapcsolatban!



2022. ápr. 5. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
En most fogok vizsgazni. Egesz evben egy olyan bolcsiben voltunk ahol havi 1 napon fogadtak csak. A gyerekeket nem tudtuk kiismerni es minden alkalommal mikor mentünk megszeppentek mert nem emlekeztek rank. Aztan most rájöttek hogy ez igy nem okes, mert nem fogunk tudni levizsgazni alig ismert gyerekekkel, igy par hete masik bolcsiben vagyunk ahol osszesen 5 hetunk van arra hogy beszokjunk egy masik csoportba, ahol vizsgazni is fogunk. Nem tudom elkepzelni azt a szituaciot hogy kihuzom pl az ebedeltetest es a meg ismeretlen gyerekeket megebedeltetem. Nagyon sajnalom hogy igy alakult nektek, en nem tudom hogyan tudnek teljesiteni egy ilyen szituacioban.
2022. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nékünk egy napunk lesz megismerkedni mindennel... Én úgy gondolom, hogy ez semmire sem elég.
2022. ápr. 20. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkaptam az oklevelet. 93%-os lett!!

Neked kedves kerdezo hogy sikerult a vizsga?:)

2022. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!