Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon szerzett...

Magyarországon szerzett orvosi diplomával tudnék megfelelő állást kapni külföldön?

Figyelt kérdés
Párommal küldföldre fogunk költözni miután befejeztem itthon a tanulmányaimat. Orvosi egyetemre tervezek majd menni és szülész-nőgyógyász(nőként) szeretnék majd praktizálni. A kérdésem az lenne, hogy ha minden tanulmányom meg van és a diplomám is, akkor külföldön (hollandiába tervezünk menni) az fog érni valamit? Hogy tudok majd ott elhelyezkedni? Ha valakinek van tapasztalata vagy információja ezzel kapcsolatban, az írja meg nyugodtan. Minden ezzel kapcsolatos meglátás érdekel. A válaszokat előre is köszönöm. Ha ezt végig olvastad, legyen szép napod! ❤️
2022. ápr. 6. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak tervezel menni és utána szakosodni is akarsz, akkor az legalább 12 év. Addig bármi változhat. Jelenleg az EU-ban szabad munkavállalás van. Vannak munkaerő közvetítő cégek, lehetne ott érdeklődni ,de ez úgysem lenne most releváns.
2022. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, sőt Nyugat-Európában is munkaerőhiány van az Eu-ban.

Én most vagyok negyedéves, diploma után Észak-Olaszország a cél .

2022. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!