Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha estin szerzem meg az...

Ha estin szerzem meg az érettségit, lehet belőle hátrányom a továbbtanulás során?

Figyelt kérdés

Még van két évem, a 11-12 osztályt járnám le felnőttként.


Ha Magyarországon/külföldön tanulok tovább, lehet, hogy lenéznek majd az estin szeretett érettségi miatt?


Gondolom az egyetemeknek jobban tetszik, ha egy menő nappali iskolából vesznek fel diákokat.


2022. ápr. 8. 18:11
 1/10 A kérdező kommentje:
*estin szerzett
2022. ápr. 8. 18:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a lényeg csak az, hogy milyen eredményt értél el.
2022. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2022. ápr. 8. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.
2022. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel
2022. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog érdekelni
2022. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ, az esti iskola mennyire kèszít fel az egyetemi tanulmànyokra..

De az èrettsègi egységes, bàrmelyikkel lehet jelentkezni, ha megvan a megfelelő pontszám.

2022. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Szerintem az esti iskola nem készít fel az egyetemre. Még az érettségire sem igazán, hiszen nincs annyi idő. Ettől függetlenül, megéri oda eljárni mert a tanárok nagy fejesek, akik az estin tanítanak, tehát valamit tanulhatok tőlük.


Nincs szükségem nappali iskolára ahhoz, hogy egyetemista legyek. Ha nem számít, hogy hol érettségiztem, akkor anélkül is meg tudom szerezni a szükséges pontokat.

2022. ápr. 9. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet esti érettségivel is menni a kérdés mennyire tudsz hatékonyan tanulni illetve hogy egyáltalán az esti felkészítenek emeltre vagy sem egyetemre nem bekerülni nehéz hanem inkább bent maradni.
2022. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán készítenek fel, mert az esti nem az egyetemre való felkészülésről szól.


Alapvetően én készítem fel majd saját magamat az egyetemre majd, ha úgy alakul. Találok forrásokat, meg olyan embereket, akik segítenek ebben. Az iskolától ilyen segítet nem várok. Az iskola segít eljutni az érettségiig, és ez bőven elég.

2022. ápr. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!