Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár e nekem a hátrányos...

Bimixx kérdése:

Jár e nekem a hátrányos helyzetből adódó többletpont egyetemen való továbbtanulásnál? Ha: -két éve érettségiztem (2010) -és most idén lettem jogosult hátrányos helyzetre

Figyelt kérdés
Már csak azért mert idén jelentkezem továbbtanulni és az interneten való jelentkezés közben a honlaphibát ír ki, h a határozat a hátrányos helyzetről későbbi dátumú mint az érettségi kelte, nah de könyörgöm ha most lettem ilyen helyzetbe? nem tudom visszaforgatni az idő érettségi előttre...valaki egy értelmes választ adhatna.
2012. jan. 25. 12:04
 1/1 anonim válasza:
Szia! Hátrányos helyzet miatt többletpontot csak akkor kapsz, ha középiskolai tanulmányaid során hátrányos helyzetű voltál. Pl. rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt kaptál. Tehát, ha csak most lettél hátrányos helyzetű nem fogják megadni...
2012. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!