Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A "szakdolgozat készítés"...

A "szakdolgozat készítés" nevű tárgyat lehet úgy is teljesíteni, hogy végül nem kerül beadásra a szakdoga?

Figyelt kérdés

Vagy mindenképp el kell készülnie, és a 2 tagú bizottságnak értékelnie kell, hogy jegyet kapjak erre a tárgyra?

Nem leszek kész leadási határidőre, de szeretnék abszolutóriumot elérni mert akkor fel kéne vennem még 1 félévet emiatt :(


2022. ápr. 11. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Holnap lesz konzultációm erről, de szeretnék infót kapni előtte
2022. ápr. 11. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Le kell adni, arra lesz a kredit. A megvédése lehet abszolutórium után,
2022. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nekem "szakdolgozati szeminárium" volt 3 kreditért vagy mennyiért mindkét alapszakomnál, és a másodikra kaptam egy hármast úgy, hogy csak a fele volt kész, szóval abszolváltam.
2022. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A témavezetődtől függ, őt kérdezd meg. Van, aki egy félkész szakdolgozat esetén is átengedi a hallgatókat, s van, akinél készen kell lenni vele a szorgalmi időszak végére, különben bukás.
2022. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó látni, hogy van azért még remény... :) holnap kiderül
2022. ápr. 11. 15:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt a választ kaptam, hogy 50%-tól átengednek. Tehát nem kell kész dolgozat.
2022. ápr. 12. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha nincs kész a szakdolgozatod, viszont átengedtek, akkor záróvizsgázni tudsz menni? Illetve megkapod a diplomád?
2022. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!