Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki főiskola...

Van itt olyan aki főiskola első évében kevés b-s tantárgyat vett fel, mégis relatívan jól sikerült neki a három év?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy van e itt olyan aki főiskolán első évben kevés b-s tantárgyat vett fel és később mégis sikerült el végeznie a három évet?Ha igen, mennyire volt nehéz?

2022. ápr. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a b-s tantárgy?
2022. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kötelezően választható.
2022. ápr. 12. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vettem fel semmilyen kötvált egyik szakomon sem az első félévben. Csak a kötelezőket hoztam, megnéztem, azok hogy tarthatók, mennyi időm van mellettük, hány tárggyal bírnék többet következő félévben.



Kötválokat általában a képzés vége felé szoktak ajánlani a mintatervben, legalábbis nálam alapszakon és mesterszakon is az utolsó évben voltak.

2022. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. ápr. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!