Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nyár alatt...

Szerintetek egy nyár alatt meg lehet írni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Egy nyár alatt??


Én négy nap alatt írtam meg.


Szóval meg.

2022. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az egyest kérdeznêm, hogy milyen szakon voltál és egy nap mennyit foglalkoztál vele?
2022. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Corvinus gazdálkodás és menedzsment. Négy teljes nap.
2022. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Kivéve ha valami spéci dolog van a háttérben, például a sípályák működését tanulmányoznád, időigényes kutatómunka kell hozzá, munka mellett csinálod stb.
2022. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Már tudtam, miből fogom írni, a szakoridalom és a forrás a kezemben volt. Mivel közgazdasági szakközépiskolaban érettségiztem, tanultam 10 ujjas vakon gépelést.

Onnantól kezdve pedig nem volt nagy kunszt 50 oldalt összehozni.


Ja hát el lehetett volna szöszmötölni akár több hetet is, igaz. 😀

2022. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet csinálni, de a pár napos szakdolgozat nem reális. Az maximum a megírása, de a projekt, a konzultációk, korrekciók, témavezetővel és külsősökkel való egyeztetés (ha van), szakirodalom kutatása önmagában elvisz hónapokat. A semmiből nem lehet megírni a szakdolgozatot vagy az akkor olyan is lesz...
2022. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!