Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom az iskolát, mit tegyek?

Utálom az iskolát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem nem birom tovabb es sosem lesz vege. Negy tantargybol minden oran irunk, rengeteg a tanulas es nagyon faradt vagyok. A tanarok borzasztoak. Mindennap ugy kelek fel, h nem elem tul ezt a napot. Sirva tudnek fakadni. Az osztalytarsaim es szinte az egesz suli olyan, mint az ovodasok.(kicsi iskolaba jarok) Mit tehetnek?
2022. ápr. 19. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne hisztizz, a legtöbb ember ugyanígy volt és ugyanúgy végigcsinálta.


Mit tehetsz? Tanulj!

2022. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Hányadikas vagy?

Iskolaváltás nem jöhet szóba?

2022. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos szoval nemsokara uj iskolaba megyek, de sajnos en mar attol is rosszul vagyok. Tudom, h ugyanez var ram, vagy megrosszabb.
2022. ápr. 19. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Miért várna rád ugyanez középuskolában, miétt gondolod ezt?
2022. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztos sokkal nehezebb es tobb ora lesz, igy meg rosszabb lesz.
2022. ápr. 19. 21:18
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez vigasztal, az én tapasztalataim alapján a gimi ezerszer jobb és tűrhetőbb, mint az általános iskola. Az utolsó évet leszámítva persze, én most éppen azt próbálom lenyomni. Ha most nem leszek rákos az idegtől így az érettségi előtt, akkor soha.


Egyébként kitartás, jön a nyári szünet, most majd feltöltődhetsz kicsit.

2022. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert ez erettsegihez es koszi a valaszt!
2022. ápr. 19. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretnél inkább szakközépbe(technikumba) menni, gimi helyett? Ott sokkal gyakorlatiasabb dolgokat tanulhatsz. Ha már most utálod a magolást, akkor a gimi még rosszabb lesz, az egyetemről nem is beszélve.


Nekem sokkal nehezebb volt a gimi, mint az általános, szóval nem értek egyet az előttem válaszolóval. Én visszasírom, hogy bárcsak inkább szakközépbe mentem volna. Gimi után én rögtön szakképzésbe mentem, mert elegem volt, de ezt megtehettem volna a gimi helyett és spóroltam volna pár évet és szenvedést.

2022. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szakkozeobe fogok jarni.
2022. ápr. 19. 23:55
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Király! Akkor tuti jobb lesz, mint az általános. :)

Milyen szakma?

2022. ápr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!