Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dékánokat érdekli hogy hogyan...

Dékánokat érdekli hogy hogyan viselkednek az oktatók a diákokkal?

Figyelt kérdés

Nálunk például az oktatónk azt mondta első évben hogy akit tud azt ki szórja és buktatni fogja.

Van egy másik munkahelye ahonnan ismeri pár diák.

Na most nem egy csoporttarsam volt,akik bulizni többet jártak mint órákra,hülyék voltak mint a s3gg,de ismerték korábbról az oktatót, ő pedig minden vizsgán átrugdosta ezeket a diákokat.

Sokszor más oktatóknak is szóltak hogy ezt meg ezt a diákot engedjék át a vizsgán.

És persze jó pár esetről hallani amikor a diák lefekszik az oktatóval hogy sikerüljön a vizsga.


Vajon a dékán foglalkozik a panaszokkal amik az oktatókra irányulnak?


2022. ápr. 25. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Foglalkozz a magad dolgával és írd meg jól a vizsgákat, akkor nem tud megbuktatni. A létező legkicsinyesebb dolog azon csámcsogni, hogy más hogyan ment át a vizsgán. Adj magadra!
2022. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak 1 oktató és tárgy van az egyetemen. Amúgy ilyen mendemondák előjönnek sűrűn, de ezek nem mérvadóak.
2022. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Ez személy függő. Nem akarok példát mondani, de van egyetem ahol haveri alapon kapják a pozíciókat. Az oktatás meg olyan amilyen, ez az igazságtalanság az összes magyar egyetemre igaz. Az egyetem csak olyan 40%ban szól a tényleges tanulásról, a többi része az arról, hogy az oktató kiélje a kisebbségi komplexusait, mert egész életében elszalasztotta a lehetőségeit és megrekedt egy rosszul fizető egyetemi oktatói pozíciónál.

Engem nem egyszer buktattak meg azért mert "ez itt az 'xyz' egyetem, ide ez nem elég" , egy oldalnyi feladatot nem javítottak ki mert nem akartam egész nap a tanszék előtt ülni és várni hogy a tanár őméltósága nyugodtan megebédeljen és kijavítsa a zh-t. Ilyen marhaságok.

Amit tehetsz az az, hogy az ő szabályaik szerint játszol. Csak akkor rendezz hisztit, ha az életed múlik rajta, de akkor legyél kész arra, hogy esetleg bíróságra mész, tehát csak komoly dolgokban. Különben csak megjegyeznek és rendszeresen megbuktatnak.

2022. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!