Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így velem,...

Miért viselkednek így velem, illetve nem értenek meg?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, óvodaped. szakra, és lyukas óráimban, vagy mikor egy nap csak 2 óránk van, akkor tanulással ütöm el az időt. Nem szeretem elpazarolni a drága időmet arra, hogy üljek és csak legyek a koliban, mint a többiek. Többen alig járnak be órákra, a koliba ücsörögnek. És ha én előre tanulok valamire, mert tudom, hogy a hónap végén zh lesz belőle, ráadásul 9 oldal anyagot írunk egy órán, és ez összegyűlik, az rengeteg lenne egyszerre nekem. Nekem így kényelmesebb, szakaszokra bontva tanulni. Nem értenek meg, strébernek neveznek.
2016. okt. 12. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
kit érdekel?
2016. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a legjobb barátnőm, egyben a szobatársam is, és ő is ilyen, félvállról veszi a dolgokat... beszólt, hogy minek tanulok még. Ettől szorongok, hogy beszólnak, és nem tehetem azt, ami jó nekem. Bár leszarom őket, tanulok tovább olyankor, csak idegesít mégis.
2016. okt. 12. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tudom ez milyen egyetem, nálunk az lóg ki, aki nem tanul, és le is morzsolódik. 25-ből 8-an diplomáztunk.


magad miatt vagy ott, aki pedig így néz rád, mert céltudatos vagy, hát.. olyan embert nem akarnék magam mellé amúgy sem, barátként meg főleg.

2016. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, körülbelül az egész csoportunk ilyen, van aki céltudatos még, meg bejár órákra, de az sem tanul valami szorgalmasan, nem jól osztja be az idejét.
2016. okt. 12. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát még ő a "legjobb" barát, akivel kijövök. Az is zavaró, hogy ők miért csak vizsga előtt tanulnak? persze ők nem is 4, 5 re vizsgáztak, hanem épp, hogy kettest, hármast kapnak..
2016. okt. 12. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
miez, nyíregyházi főiskola? látszik, hogy nem volt túl szűk a szitán..
2016. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a lyuk*
2016. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Ha te jó jegyeket szeretnél, akkor tanulj. Az pedig, hogy felsőoktatásban valakit cseszegetnek azért, mert tanul, az nem téged minősít.

Én is megkaptam időnként, hogy stréber vagyok, de azért irigykedtek, amikor én kaptam ösztöndíjat, ők meg fizethették a bukott krediteket.

2016. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!