Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek még elfogadható,...

Szerintetek még elfogadható, ahogy viselkednek velem az osztálytársaim, vagy nem reagálom túl?

Figyelt kérdés
Az osztály nagy része,folyamatosan velem van elfoglalva,de igazság szerint nem k.vaanyáznak,hanem ironikusan kedvesek velem,például olyanokat mondanak,hogy első látásra szerelmesek lettek,ahogy megláttak,meg amint bemegyek,azt mondják,hogy már megijedtek,hogy nem megyek be és nem láthatnak,meg fotózgatnak és bele tesznek egy chatcsoportba,ami tele van a képeimmel,plusz elég beteg dolgokat is mondanak,például az egyik odaszól a másiknak (természetesen hangosan,hogy halljam),szerinted milyen lenne,ha le...na? A választ már inkább le sem írom. Tudom,hogy az ilyen hülyeségekkel nem kéne foglalkoznom,de sajnos mivel egy közeli hozzátartozómat is mostanában vesztettem el,elég érzékeny vagyok,és nagyon rosszul viselem. Anyumnak egyszer szóltam,és megmutattam,hogy miket írogatnak,de ő azt mondja,hogy tettszem nekik,de ezt kizárt,mert nagyon nem vagyok egy szép lány,max. szerinte,bár sokat lát sírni mostanában,és mondta,hogy beszél az osztályfőnökömmel,de azt nem szeretném,mert ha ő leszidja őket,az csak olaj lenne a tűzre. Nem tudom mit tegyek,szerintetek?
2015. febr. 26. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2015. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16-17
2015. febr. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!