Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a 45%-os emelt...

Mit kell tudni a 45%-os emelt biológia érettségihez?

Figyelt kérdés

Mi az, amiket mindenféleképpen nézzek még át?


(Nem ezzel kapcsolatban tanulok tovább, de azért szeretnék egy négyest elérni belőle)



2022. ápr. 25. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egész tankönyved tartalmát. Főleg a humánbioszt.
2022. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Úgy tudom csak 47%-tól négyes, 45 még hármas. (A 45%-os határ a +50 pontnál van.)

2. Mivel az írásbeli feladatsor tartalma elvileg lefedi a teljes tananyagot, azt írhatnám, a tananyag 45% (47)-át kell tudni.

Azonban a gyakorlatban a feladatok megoszlása elég random (volt már több növényes feladat és alig ember - és fordítva is), ezért felelősséggel ennyit írhatok: nem tudom.

Hogy ezt akkor miért írtam le? Mert aki mást ír, az tippel - és lehet, hogy totál jóhiszeműen, de félrevezet!

Mire alapozom? Többször megoldottam az összes érettségit 2005 óta - és ezt tanítom.

3. A szóbelin az a két tételrész (A és B) bármiről szólhat. (Az A tételcímek ellenére is!) Tehát itt még nagyobb a véletlen szerepe.

Sok sikert!

2022. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!