Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Olyan helyet keresek...

SOS! Olyan helyet keresek ahol közösségi szolgálat végezhetek azonnal Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgösen el kell végeznem pár órát! Viszont a hülye iskolám nem enged könyvtári feladatokat elvégezni (annak ellenére hogy felajánlották) ahova eleve mentem volna ott koronás lett az intéző. (tudom az én hülyeségem hogy nem intéztem el előbb de lényszíves most ne ez legyen a téma)

2022. ápr. 25. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
50 az a pár óra mert ha igen az érettségit buktad ha végzős vagy.
2022. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Okok:

közmunkán nem lehet 4 óránál többet dolgozni, a vizsgaelnök ezzel kezdi ha nincs meg akár egy óra akkor elküld és érvénytelen lesz az érettségid, jövő ősszel próbáld újra

.

2022. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem enged mert nincs szerződése a sulidnak azzal a könyvtárral, megesik az ilyen :)
2022. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!