Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nehezek a középszi...

Szerintetek nehezek a középszintű érettségik minden tantárgyat illetően?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A középszintű érettségiket úgy állítják össze, hogy még a szellemi fogyatékos Debil Pistike is össze tudja szedni az elégséges pontot a ketteshez.
2022. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, például matekból sose voltam penge, egyszer majdnem meg is buktam félévkor, de érettségin majdnem 4-est kaptam, csak tudtam, mit hol kell keresni a függvénytáblázatban, meg akkor is írtam valamit, ha tudtam, hogy nem tudom jól megcsinálni. Más tárgyból is egy rakás részpontszámot össze lehet szedni így.
2022. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Nekem vannak olyan osztálytársaim, akik a matek dogákat (érettségi feladatok) üres lapként adták be. Gondolom szerencsén is múlik. Van ahol sugdolózás megy, van ahol segít a tanár, és van ahol nincs susmutolás.
2022. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!