Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy iskolának egy végzős, 12....

Egy iskolának egy végzős, 12. osztályos de idén nem érettségiző diákot is le kell zárni minden tárgyból e hét végéig? A 12. osztályos tanulmányait befejezi

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

12-es, - ahogy te is írod - végzős, tehát elvileg idén érettségizik. Arra már korábban, előzetesen jelentkezni kellett (megvan ennek a hivatalos procedúrája), tehát szerintem igen.


Mondjuk én nagyon régen, több, mint 20 éve (2001-ben) érettségiztem, de - úgy emlékszem - akkor, talán épp abban az esztendőben kezdték el "buherálni" az érettségit, azon az éven kellett először felküldeni Győrbe az OKÉV-ba a vizsgadolgozatokat központi felülértékelésre. (Azon az éven azt hiszem, talán éppen csak a matematika írásbelit.)


Ha nem érettségizik, akkor mondjuk szerintem nem ennyire szoros a dolog. Legyen meg mindenből legalább a kettes évvégi jegy, hogy le lehessen zárni 1 hónap múlva ilyenkor és kész.

2022. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%

Igen, le kell. Függetlenül attól, hogy érettségizik e vagy sem.

Amúgy miért nem érettségizik?

2022. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

A 12-es tanulmányait befejezi (ami az érettségi előfeltétele).

2022. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!