Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félbehagyott tanulmányok...

Félbehagyott tanulmányok miatt elment az életkedvem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Undorító okj grafikus képzésen vettem részt, kétszer fizettem félévi tandíjat (ingyenesnek mondott tanulmányért!), de olyan pocsék volt az oktatás és főleg a csapat, hogy otthagytam az egészet. Most siratom a pénzem és utálom magam is. Visszakövetelhetem a pénzem? És az elvesztegetett időmért ki fog kárpótolni? Egy életre elment a kedvem a rajztól.

2022. máj. 4. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
egyetem? ne a bosszút keresd, hanem legyen célod, bizonyíts magadnak!
2022. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Azt hogy kell értelmezni, hogy ingyenesnek mondott és közben tandíjas?

Tettél írásban panaszt az oktatás konkrét hibáira? Nem. Akkor milyen alapon követelnéd vissza?

2022. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne menjen el a kedved!!! :)


Sok szar grafikus képzés van. Mondhatnám úgy is, hogy ritka a jó!! :)


Én most 23 évesen kezdek majd grafikát tanulni, ha elkezdek végre. És nem is biztos, hogy jól fogom magam érezni benne.

2022. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Grafikus képzés nélkül, félbehagyott programtervező matek szakkal, 8 év alacsonyan fizetett de szakmai munka után végre találtam egy rendes grafikus melót, német cég, távmunka.
2022. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!