Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha nem...

Mi történik akkor, ha nem megyek el emelt angol szóbelire?

Figyelt kérdés

Már van közép szinten egy ötösöm, ma megírtam az írásbelit kb hármas szintre. Nézegettem a tételeket és nagyon magas ez nekem, rájöttem, hogy ez már nem jönne össze. Sajnos szóban nem vagyok olyan jó, mint írásban és szóbeliig ez nem is tudna annyit változni.


Ha nem megyek el, attól még kaphatok bizonyítványt és lezarhatnak mindenből?



2022. máj. 5. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne is segítenek a tanáraim sem, elküldtek egy ötven tételes linket és ma benyogte az egyik tanár, hogy hetven tételes link is van, azt is meg kellene neznem. Ennyi nem fog menni addig, és a beszéd készségem sem jó annyira tényleg hogy beüljek oda. Az előbb rá néztem a tetelekre és olyan pánik kapott el, hogy meg sem értettem mit olvasok :/
2022. máj. 5. 16:22
 2/5 atisajt28 válasza:
100%
Egy szóbeli érettségin is el kell érni a minimum ponthatárt(asszem 25%) ha ez megvan ugye akkor megkapod az emelt érettségidet a bizonyítványba. Ha nem akarsz tovább tanulni, vagy másik tantárgyból is lesz emelted, akkor ha nem mész el felhívnak hogy hol vagy, aztmondod hogy beteg vagy, lenullázzák az emelt angolod, és a közép angoloddal megkapod az érettségi bizonyítványt.
2022. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 atisajt28 válasza:
100%

Rgyszerüsítve: megkapod a bizonyítványt közép angollal.

Ha az év végi lezárásra gondolsz, ahhoz nem kell érettségi.

2022. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy nyelvi szóbelinél nem úgy van, hogy szavald el a tételt?


[link]

Így néz ki egy tétel.


[link]

Itt pedig a szóbeli menetét írja le.

2022. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4#vagyok a biztatás lemaradt: Lesz ennél még sokkal nehezebb dolgod is az életben, ne aggódj miatta meglesz.


Extra motiváció: ne feledd ha 60%-ot elérsz akkor az egy B2 nyelvvizsgának fog megfelelni (ha még nincs nyelvvizsgád)

2022. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!