Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha magyar szóbelin csak a...

Ha magyar szóbelin csak a nyeltvan részét tudom akkor még meglehet a 2-es nem? mert szóbelin egybe van a nyelvtan meg az irodalom egybszámit bele a jegybe jól tudom ugye?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Ember...ha igazad is van, köszönjük a segítséged! De miért ilyen k.baszott bunkónak lenni? Komolyan mondon neked ez az egyetlen örömöd, hogy igazad van.
2022. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Fejleszteni kéne még a stílusérzékedet, 11-es! Meg kéne tudni különböztetni a bunkóságot a szarkazmustól. Bunkó az, aki ilyeneket ír, hogy "k.baszott" (ki se írod a szót, mert tudod, hogy kivágnának érte), aki azt írja a másiknak tények tudása nélkül, hogy hülyeséget beszél, aki aki azt írja, hogy utánanézett, miközben nem. Az én szövegemben semmi bunkó nem volt, mindössze cinizmus. És valóban, az nem okoz örömet nekem (ha már ennyire megtetszett neked az én gondolatom). ha meghazudtolnak, az okozna viszont, ha az illető nem kérdőjelezné meg az általam számára szakszerűen leírt tényeket.
2022. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést kértem és elismertem az igazad. Bunkóság az amikor ha igazad van és még el is ismerik te tovább érzékelteted (a nem létező) felsőbbrendűséged a cinizmusoddal. Lenézően bánsz továbbra is másokkal. És igen, bunkóság a csúnya szó használata, de ha ilyen okos vagy gondolom ismered azt a mondást hogy amilyen a mosdó olyan a törölköző.
2022. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
Az már nem neked szólt, öreg! A kérdező semmit nem ismert el, a 10-es a kérdezőnek szólt, aki úgymond "utánanézett) nem neked! És az a bizonyos mosdó-törölköző sorrend se stimmel, itt előbb volt a törölköző, és csak utána a mosdó.
2022. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát persze hogy te vagy az áldozat és fordítva volt a sorrend, meg is lepett volna ha máshogy gondnád😅😂😂.

Mindegy, én részemről lezárnám a dolgot. Elnézést kérek ha megbántottalak, nem ér ez ennyit se neked, se nekem.

2022. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
gondolnád*
2022. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarok magas lóról beszélni, de szerintem ez ellen tudsz tenni azzal, hogy leülsz és tanulsz. :) Szóbelin ha a minimumot tudod, nem fogsz megbukni. OLvasgad át a költők, írók stílusát, főbb műveit és nem hinném, hogy baj lenne.
2022. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!