Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes tovább?

Hova lenne érdemes tovább?

Figyelt kérdés
Jelenleg 11.osztályos tanuló vagyok,technikumban tanulok Szépészeti ágazaton. Mivel jövőre éréttségi utána pedig dönthetek hogy maradok vagy tovább szeretnék menni. A probléma az hogy nem szeretnék ezen a szakon maradni,valahogy nem az én világom akárki mondja hogy ne hagyjam félbe ,de egyszerűen nem. Ahogyan bemegyek a gyakorlatra legszívesebben kijönnék. Én pedig úgy vélem ha valaki tényleg nem szereti amit csinál kár belekezdeni. Most pedig lassan szorít az idő hogy dönteni kell hova tovább,csak ezt nem tudom mi lenne számomra az optimális,mivel minden munkáról csak a negatívakat mondják. Szerintetek mit lenne érdemes,elleggé tanácstalan vagyok.
2022. máj. 22. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Apróbb helyesírási hibákért elnézést kérek!
2022. máj. 22. 11:13
 2/5 anonim válasza:
Mivel szeretnél foglalkozni?
2022. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valami olyat gondoltam ami inkább egyéni munka pl,irodában
2022. máj. 22. 11:58
 4/5 anonim válasza:
Az iroda nagy tág fogalom. Irodában dolgozik a gépészmérnök, a HR-es is, a rendszergazda is, és az irodai adminisztrátor is. Valami közelebbi elképzelésed nincs? Mit szeretsz csinálni?
2022. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy HR-nek eltudnám képzelnu magam,vagy valamilyen asszisztens, vagy akár ruhás bolt
2022. máj. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!