Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Rolexet érdemes megvenn...

Melyik Rolexet érdemes megvenni befektetésnek, és hol lehet tovább adni, hogy a többszörösét keressem vele?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

#karóra, befektetés
2021. ápr. 9. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
🤣🤣🤣
2021. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen feltételek mellett, a gyárat kell megvenned.
2021. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik gyárat :D
2021. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
fellőtték a pizsit, kotródj aludni!
2021. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja télleg... hüle voltam, ma már a tinik az ágyba viszik a telefont és onnan okoskodnak.
2021. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini te agyhalott, de ha gondolod összehozhatunk egy talit ha ilyen nagy ember vagy! Netthuszár! :D
2021. ápr. 9. 22:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Látszik ki vagy... senki. Még írni sem tudsz... minek neked óra? Szerintem még leolvasni sem tudod a mutatókat :D
2021. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rajtad làtszik, hogy egy nagy senki vagy, aki csak a monitor mögül tud csak arcoskodni! Mellesleg miközöd van hozà? Egy normális kérdèst tettem fel, erre te ide jössz rosszindulatúan arcoskodni, mintha valaki lennél! De a legnagyobb senki az te vagy baràtom! Szóval bújj el netthuszár!
2021. ápr. 9. 23:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Annyira ostoba vagy, hogy fel sem tudod fogni miért gáz a kérdésed.
2021. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Màsok is vesznek karórát befektetésnek, és többér adjàk el. Jah hogy azok nem itt szokták megkèrdezni, hogy mikènt megy ez a dolog? Az lehet, de vannak itt órakedvelők ès hozzáértők is, ès azért írtam ki a kérdést, hogy hátha tud valaki hasznos tanàcsot adni. De persze egyből bekell kóstolni az embert jó magyar szokás szerint, mert az a legkönnyebb, meg mekkora poèn! Na ezèrt szar màr ez az oldal is mert ilyen emberekkel van tele, akiknek csak trollkodás megy, meg a beszólogatás semmi több!....
2021. ápr. 9. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!