Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi hiányzása még át engedhe...

Ennyi hiányzása még át engedhetnek 12- be?

Figyelt kérdés
180 óra hiányzás összesen abból 14 igazolatlan.

2022. máj. 24. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem vagy már egyetemen?
2022. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
A egy tárgyból 30% százalékát hiányoztad az óráidnak akkor osztályozó vizsgát kell tenned. Ha pedig sok az igazolatlanod a sulinak értesítenue kell a családsegítőt
2022. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen. Semmi mást el ne higgy.
2022. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 entomologus_delirus válasza:
53%
Látom többségében nyelvtanóráról hiányoztál. 2-est nem tudom miért húzták le, amit írt azok valóban így vannak.
2022. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem hármas, nincsenek így, és mivel csak a gyakori tele van az idetartozó jogszabállyal, nem linkelem be újra, tekintsd ténynek, hogy nem így van. Ha nem tetszik, járj utána. A "nekünk azt mondták", "az unokatestvérem sógoránál így volt" nem utánanézés.
2022. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mármint négyes, mert én vagyok a hármas :)
2022. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
#5 én gimnáziumba járok, nálunk az a szabály amit kettes írt. Valszeg neked sok közöd nem lehet ilyen témához, mert jó nagy baromságokat írsz
2022. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te nagyképű gyerekecske, vigyázz a szádra! Azt se tudod, mi szabályozza a közoktatást, halvány lila gőzöd nincs arról, hogy a tanév teljesítését milyen jogszabály határozza meg! Nálatok nem lehet az a szabály, amit a kettes írt, mert a) erre vonatkozóan nem az iskola hatásköre dönteni b) ellentmondana a törvénynek. Na idefigyelj, gimnazistácska:

"(7) Ha a tanulónak - az ideiglenes vendégtanulói jogviszony időtartamának kivételével - egy tanítási évben az igazolt és igazolatlan mulasztása együttesen *

a) a kétszázötven tanítási órát,

f) egy adott tantárgyból a tanítási órák harminc százalékát meghaladja,

ÉS EMIATT A TANULÓ TELJESÍTMÉNYE TANÍTÁSI ÉV KÖZBEN NEM VOLT ÉRDEMJEGGYEL ÉRTÉKELHETŐ, a tanítási év végén nem minősíthető, kivéve, ha a nevelőtestület engedélyezi, hogy osztályozóvizsgát tegyen. A nevelőtestület a (7) bekezdésben foglaltak alapján az osztályozóvizsga letételét akkor tagadhatja meg, ha a tanuló igazolatlan mulasztásainak száma meghaladja a húsz tanórai foglalkozást." Gyengébbek kedvéért tehát: Ha nincs elég jegye ahhoz, hogy le tudják zárni. És mellesleg nem tanköteles tanuló esetében nem kell értesíteni a gyerekjóléti szakszolgálatot. (A családsegítőt meg aztán végképp nem.) (Nem nevezem meg a jogszabályt, dolgozzál valamit te is.)

Én is gimnáziumba járok, sőt, már akkor is oda jártam, amikor te a szüleid fejében még gondolatként se léteztél, sőt valószínűleg maguk a szüleid voltak gimnazisták! Csakhogy én a katedra másik oldalára! Úgyhogy ne barmozz le, mert igen rosszul viselem ezt a stílust!

2022. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
#8 szerintem ha itt valaki nagyképű az te vagy nyolcasocska. Lépzeld el vannak olyan sulik, főleg színvonalasabb elit iskolák, ahol igeni korlétozhatja ezt az iskola más módon, ahogyan szeretné, ezt a házirend írja elő. De te önjelölt jogászocska aki valamikor régen járt gimnáziumba és valószínűleg lövése sincs arról hogy mi van manapság, mert az agyadra ráült az arrogancia köde, azért lát túl a saját beszűkült látókörén. De a sok eszecskéddel nehogy elgondolkozz azon, hogy ne adj isten egyes iskoláknak van egyéni szabályzata is, ami ezt korátozza.
2022. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan röhejes, hogy érettségi előtt ilyen szinten tudatlan vagy, hogy azt képzeled, hogy egy iskola házirendje, bármilyen színvonalú is az az intézmény, szembemehet a jogszabályokkal! Kérdezd már meg az állampolgári ismeretek tanárodat (része a történelem érettséginek!), hogy mi a jogszabályok és egyéb szabályozások hierarchiája! Súgok valamit: a házirend csak olyan lehet, ami megfelel a hatályos jogszabályoknak! És ezt bizony a fenntartó ellenőrzi. Nézzél csak bele a házirendetekbe! Egészen biztosan nem hiányosan fog benne szerepelni a jogszabály! Kiposztolhatod a linkjét ide is, ha továbbra is úgy gondolod, hogy nem szerepel benne az általam nagy betűkkel kiemelt kitétel!
2022. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!