Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam érettségin… októberb...

Megbuktam érettségin… októberben érettségizhetek egy másik tantárgyból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap tudtuk meg az írásbeli eredményeket. Minden 3-4-es lett, kivéve a szakmai…

Elértem a 12%-ot, mehetek szóbelire, de egyszerűen nem tudok normálisan tanulni a szóbelire.

Annyira nem szeretem, hogy 2-3x elolvasok egy tételt és egyszerűen azt sem fogja fel az agyam, hogy miről szól a tétel. Egyébként a tantárgy ágazati szakmai informatika. Már kilencedikben sem szerettem és tudtam, hogy nem szeretnék ezzel foglalkozni. Az lenne a kérdésem, hogy a 4 évből 3 évig tanultam fizikát amit szerettem is.

Ha elmennék magántanárhoz és felkészítene akkor októberben tudnék fizikából érettségizni, vagy muszáj lenne szakmai infóból?

El vagyok keseredve… Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 31. 08:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Jó éjt és további szép napot neked. Ilyen felesleges vitákra nekem nincs időm és nem is fogok eddig lesüllyedni mert ez csak rólad egy kép,örülök hogy te ennyire ráérsz. Gondolom nem dolgozol,és nem is tanulsz már...
2022. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy meg ha tudnál szintén olvasni: Bár jelentéktelen embereknek nem szoktam válaszolni,mert nincs értelme:


"e sajnos láttam már olyat a pontozási lapon, hogy kerek két pont választotta el a sikeres érettségi tárgytól szóbelin,és a tanár megbuktatta. Az ilyet elítélem.."


-A mi intézményünkbe vizsgáztató pedagógust ítéltem el emiatt,tudod az aki ott ül veled szembe mikor te felelsz... Az a férfi vagy nő nemű ember aki kérdezhet te meg válaszolsz... Ha esetleg nem tudnád a vizsgáztató jelentését.


És véletlenül sem a kérdező vizsgáztatóját.

Az utóbbi mondatomat csak egy példaként említettem hogy a mi intézményünkbe,mi történt.. Igen a hozzád hasonló kötekedő diákokat,akik azt hiszik mindent jobban tudnak,eléggé szeretik szivatni.

2022. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Csodálatos pedagógus lehetsz!

Nem vagyok diák.

Ebből is látszik, hogy logikai alapok nélkül vagdalkozol.

De nagyon tetszik, hogy nyelvtanról akarsz oktatni másokat, amikor még azt sem tudod, mi a különbség az intézményünkbe és az intézményünkben között, a helyesírási hibáidról nem is beszélve. Menj, tanulj nyelvtant és logikát!

2022. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

Még mindig itt tartasz,neked aztán rohadtul unalmas életed lehet ha leállsz cirkuszolni, egy ismeretlennel egy anonim fórumon....

Igen pont te vagy az aki több válaszoló helyesírásába is beleköt. Igen ezt a vitát már lejátszottuk,de a kérdést bocsi de lusta vagyok belinkelni...

Pont az én kérdésem alá is írtad már :D


Egyelek meg,kis öregecske Magyar tanár nénike....

2022. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Legalább én elértem valamit az életbe,neked meg úgy látszik csak annyi jutott hogy vadidegen anonim emberekbe kötsz bele. Tudod akinek nincs semmilye az annyit is ér...
2022. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

:-DDDDD

Öregecske nénike sem vagyok, de csak lövöldözzél vaktában. Annyit is ér a véleményed. Örülök, hogy tőled tudtam meg, mit értem el az életemben, ezen gondolkodom tíz éve.

Te vagy az, aki írni is alig tud, de nyelvtanból akar kioktatni másokat, aztán meg magyartanározza (kis m, egy szó), akiről kiderül, hogy jobban tudja a nyelvtant, pedig te már közölted vele, hogy nem. Nehéz lehet a kognitív disszonanciát feldolgozni.

2022. jún. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A tanár a hibás mi? Hogy nem tanultál (inkább tünciztél az utcán Lilikéékkel, mert az most milyen menő)/vagy buta vagy?
2023. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!