Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtetek el tanulni az...

Mikor kezdtetek el tanulni az államvizsgára?

Figyelt kérdés

Nekem még 3 hetem van az államvizsgáig,de 40 órában dolgozom az irodában. Szóval csak este/hétvégén tudok tanulni.

50 oldalt kell megtanulnom. Ez lehozható még? Inkább csak 2,5 héttel számolok,mert pár napot a végén már csak ismételnék.

Ti államvizsga előtt mennyivel kezdtetek el készülni?



2022. jún. 5. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
50 oldal az nagyjából a közép magyar érettségi szóbeli szintje, de lehet hogy még ettől is hosszabb a közép magyar...
2022. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan sok az 50 oldal, nekem valószínűleg elég lenne rá 2-3 nap kényelmes tempóban.
2022. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

50 oldal valóban nem tűnik soknak, de közép magyar érettségi szóbeli szintjénél jóval nehezebb az ilyen... Mondjuk nem tudom milyen szakról beszélünk.

Hosszra nekem se volt sok a mérnök informatikus államviszgás tételeim... na de a nehézsége miatt nagyon lassan haladtam vele. Bemagolom, mint egy verset opció nem működik ilyen esetekben.

Kérdező: Kezdj el tanulni. Látni fogod, hogy munka mellett menni fog-e. Szerintem necces. Táppénz / szabi sokat segítene.

2022. jún. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem 2 hetem van 60 db tételre, ami 200 oldal.

De ezek egyszer már megtanultad, úgyhogy nem kéne, hogy sok legyen.

2022. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!