Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE államvizsga miként működik?

SZTE államvizsga miként működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a Szegedi Tudományegyetemen, a Juhász Gyula Pedagogusképző karon, azon belül pedig sport és rekreáció szakon vagyok végzős hallgató. Záróvizsgára készülök, viszont a konkrét esemény menetéről nem tudok semmit. Húzni kell a tételt, vagy más módon választják ki, van-e időm kidolgozni, kb hány percet várnak el, hogy folyamatosan beszéljek kérdezés nélkül, mennyire szólnak közbe stb. Amennyiben van valakinek tapasztalata, kérem írjon le pár dolgot, előre is köszönöm.

2022. jún. 2. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igazi értelmetlen szak
2022. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igényes és igazán űrkitöltő választ, de nem egymás becsmérlése miatt tettem fel a kérdést, hanem mert szeretnék egy képet kapni a záróvizsga menetéről az említett szakon. Mindazonáltal ha valaki véleménye érdekelne, természetesen azt kérdeztem volna.
2022. jún. 3. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
KFC be már várnak takarítani vagy krumplit sütni😂
2022. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne bántástok
2022. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony, majd rájön magától
2022. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!