61 tétel 2 nap alatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt le leszek hurrogva sajnos összecsúsztak a vizsgák és kevesebb időm lett készülni, mint akartam, de nagyon igyekszem. 30 tételt úgy ahogy tudok, de elkezdtem pánikolni, hogy kifutok az időből. Közigazgatási jogra próbálok felkészülni, de nagyon nehezen fogom fel a dolgokat.


Legyetek szívesek mondani technikákat, hogy mit tudok tenni ebben a helyzetben.


Előre is köszi.


2022. jún. 6. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk hány oldal egy tétel.


Nincs erre technika... kevés az idő, az anyag meg nem könnyű... Szóval csodát ne várj. Olvasd el őket az elejétől a végéig, aztán reménykedj, hátha jót húzol. Ha meg nem jön össze, menj UVzni.

2022. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin mindenki egy este alatt lazán megtanulja az orvosi egyetem teljes anyagát, közben elvégzi a jogot és megnyeri a matek olimpiát. 61 tétel itt fél óra kávészünettel együtt.
2022. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Összesen nagyjából 100 oldal
2022. jún. 6. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre tényleg nincs technika...

Közig különös? Szóbeli, tételhúzós, vagy írásbeli, feladatmegoldós? Mert egészen más a kettő.


Ha már foglalkoztál vele évközben, akkor nem kell arra időt áldozni, hogy megértsd. Ha nem, akkor igen, át kell rágni magad rajta, de az nem két nap. Ez van.


Olvasd el az elejétől a végéig, mást nem nagyon tudsz tenni ennyi idő alatt. Ami tetszik, azt olvasd el újra, hátha azt húzod.


Ha nem sikerül, akkor még mindig van UV, meg újabb tárgyfelvétel.

2022. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közigazgatási szervezet 2. Közszolgáltatás-szervezés

Szóbeli, tételhúzós

2022. jún. 6. 14:48
 6/9 anonim ***** válasza:

100 oldalt simán benyomsz fejbe 2 nap alatt.


Nekem közignél csak az vált be, hogy leültem és átolvastam 5x. A lényeg, hogy minden tételnél meglegyen a lényeg, meg hozzá tudj szólni legalább 5 percig a témához, utána már segítenek.

2022. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen.


Igazából arra próbálok rámenni, hogy először elolvasom, igyekszem megérteni. Kijegyzetelem, ami kell.


Kezd visszatérni, amit év közben tanultunk.


Elolvasom még párszor és hátha lesz vlmi belőle.


:))) köszi

2022. jún. 6. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Nonszensz. Nem lehet. Olyat lehet, hogy elkezded, pont olyan tételt húzol amit tudsz és jól vizsgázol. Volt olyan munkatársam aki azt hangoztatta, hogy 2 nap alatt 800!!! oldalt tanult meg az egyetemen, amiben az a poén, hogy ugyanaz a végzettségünk, és tudom, hogy kamu. Utólag mond ilyen állatságokat mindenki. Lehet, hogy az anyag ennyi egy szigorlatra, de jó részét tudod, vagy ahogy említettem, pont olyat húztál amit tudsz.
2022. jún. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem sikerült mindet megtanulni.

Viszont hármas lett. :))

Köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!