Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy emelt...

Mennyi ideig tart egy emelt történelem szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Konkrétan az érettségi, vagy hogy mikor végzel?

Az érettségi maga kb. fél-1 óra. De ha sokan vagytok, és a végére tesznek a napnak, akkor egész nap is ott lehetsz.

2022. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 órára volt a behívóm emelt matek szóbelire, 10 perccel később hívtak be, 2-kor jöttem ki, 2-en feleltek előttem.
2022. jún. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ :)


Én 7 éve voltam . Szóval páran bementek( kérdés mikorra kerülsz sorra ) Mindenki felkészülési ideje , plusz felelet . De maga ami rad vár, kihúzol egy tételt, nem emlékszem mennyi időd van de kb max 15 perc készülni, aztán maga a vizsga, az kb ugyan ennyi .

Ha első vagy akkor fel óra alatt megvan szerintem . Aztán ugye csúsznak az idők .

2022. jún. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A felelet kb. 15-25 percig tart, nyilván tanár függő. Ha az utolsó vagy, és a tanárok fáradtak, lehet gyorsabban is végzel.


De előtte azért végighallgatod pár vizsgázó feleletét, mert épp kidolgozod a tételeidet.

2022. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én idén csináltam emelt törit. Időben odamentem, de így is 1 órát vártam mire behívtak. Előttem ketten feleltek, tehát nagyjából 35-40 percem időm volt a kidolgozni a tételt. A konkrét felelés kb. 15 percig tartott, mivel jól tudtam a tételt és viszonylag gyorsan beszéltem. Utána kaptam még 4-5 kérdést és vége is volt.
2022. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!