Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kórházban lehet vállalni...

Kórházban lehet vállalni diákmunkát?

Figyelt kérdés
És ha igen hány éves kortól? Meg szívesen mennék gyerekosztályra

2022. jún. 7. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Gyakorlatra lehet menni, ha egészségügyi szakgimiben tanulsz. (bár ott nem te választhatod ki az osztályt általában.)

Maximum szervezeteken keresztül/önként jelentkezve tudsz menni ingyen felolvasni gyerekeknek, de fizetett diákmunka nincsen a kórházakban.

2022. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Maximum takarítónak, büfésnek vagy ilyesmi. Olyan diákmunka nincs, aminek köze is lenne a kórházhoz.
2022. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És önkénteskedni?
2022. jún. 7. 16:39
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
Nem állhat minden önkéntes mellett egy szakképzett dolgozó, hogy nem csináljon hülyeséget.
2022. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem kéne egy szakorvos gondolom mese felolvasással meg játszással vagy beszélgetéssel nem árthatnék
2022. jún. 8. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Szinte biztos vagyok benne, hogy például az 50 órás közösségi szolgálatot kórházakban is le lehet tölteni. Azt sajnos nem tudom, hogy ezügyben kit kell keresned. Úgy gondolom, nem magát a kórházat, hanem egy ilyen önkéntes szervezetnél próbálkozz.
2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kórházban dolgoztam le az 50 órámat, nagyon jól éreztem magamat, bár nem a gyerekosztályon voltam. Csomalgolni kellett a műszereket, meg pakkokat kellett összeállítani az osztályok számára. Nekem édesanyám intézte el, mert műtősnőként dolgozott, de szerintem ha bemész akkor szivesen segítenek ez ügyben, az iskoládban is segítenek szerintem hogy kit kell ezzel megkeresned.
2022. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!